Strażacki ślub Judyty i Adama

Sobota, 18 czerwiec, 2011

W dniu 18 czerwca 2011 r. w Kościele Parafialnym p.w. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Rudniku - Stróży odbyła się ceremonia ślubu Naczelnika naszej jednostki.

Stan kawalerski opuścił Adam Dubiel biorąc sobie za małżonkę Judytę Pędlowską.

I w zasadzie byłaby to uroczystość jak każda inna, gdyby nie pewne tradycje strażackie.

Druhowie naszej jednostki wraz z OSP Przędzel - Kolonia zorganizowali bramę, a w imieniu strażaków Młodej Parze na nowej drodze życia życzyli wszystkiego najlepszego, szczęścia, tolerancji, zrozumienia, przyjaźni i przypomnieli, że na brać strażacką mogą liczyć w każdym momencie swojego zycia, prezes, skarbnik, gospodarz oraz członkowie naszej jednostki.

Tani wynajem samochodów Warszawa skup aut starogard gdański koparki filtry samochodowe w Motochemia.pl spawarki mmazlewozmywaki granitowe pożyczki bez konta bankowego praca w uber