Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

Niedziela, 25 wrzesień, 2011

W niedzielę 25 września odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Niżańskiego. Impreza odbyła się na Stadionie w Harasiukach.

Udział w zawodach udział wzięło 5 drużyn w grupie "C" /kobiety/ oraz 13 drużyn w grupie "A" /mężczyźni/.

Konkurencjami były: sztafeta strażacka oraz ćwiczenie bojowe.

Najlepsi okazali się strażacy ochotnicy z Krzeszowa.

Wsród kobiet podobnie jak ich koledzy bezkonkurencyjne okazały sie strażaczki z Krzeszowa.

Na zawodach obecni byli Starostowie – Gabriel Waliłko i Sławomir Czwal, którym towarzyszyli Burmistrzowie i Wójtowie Gmin Powiatu Niżańskiego oraz zaproszeni goście, m.in. Komendant Komendy Powiatowej PSP w Stalowej Woli st.bryg. mgr inż. Tadeusz Niedziałek oraz Nisku st. bryg. mgr inż. Ryszard Sieńko. Wzmaganiom strażaków ochotników przyglądał się także Burmistrz z małżonką oraz druhowie z miejscowości Bystre na Słowacji.

Zdjęcia w dziale Fotogaleria