Ćwiczenia zgrywające jednostek OSP z terenu Gminy Rudnik n/S

Środa, 12 pażdziernik, 2011

12 października 2010r. przy współudziale strażaków z Komendy Powiatowej PSP
w Nisku na terenie zakładu Polimex Mostostal w Rudniku nad Sanem odbyły się ćwiczenia zgrywające jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy
i Miasta Rudnik nad Sanem połączone z okresową kontrolą sprzętu poszczególnych jednostek.

Ćwiczenia, miały na celu zapoznanie ćwiczących z obiektem, praktyczne sprawdzenie alarmowania i łącznosci, czasów dojazdów, stanu zabezpieczenia zakładu, instalacji będących w zakładzie i wykorzystywanych podczas działań gaśniczych, oraz współdziałania służb ratowniczych podczas akcji.

Ćwiczeniom strażaków przyglądali się min. Komendant Komendy Powiatowej PSP w Nisku st. bryg. mgr inż. Ryszard Sieńko, Burmistrz Gminy i Miasta w Rudniku nad Sanem mgr Waldemar Grochowski oraz Dyrektor Zakładu Polimex Mostostal Pan Andrzej Pietruszczak.

Zdjęcia w dziale Fotogaleria