Inspekcja KW PSP Rzeszów w zakresie gotowości operacyjnej

Wtorek, 08 marca, 2011

W dniu 08.03.2011 zespół inspekcyjny w składzie: st.kpt. Bogdan Kornaga - KW PSP Rzeszów - przew. zespołu, st.kpt. Jerzy Lipko - KP PSP Stalowa Wola, bryg. Robert Napieracz - KP PSP Nisko w obecności: Adam Dubiel - Naczelnik, Grzegorz Łojek - strażak, dokonali inspekcji gotowości operacyjnej Ochotniczej Straży Pożarnej w Przędzelu w zakresie przygotowania do prowadzenia działań ratowniczo-gaśniczych.

Inspekcja dotyczyła:

1. Alarmowanie Jednostki OSP.

2. Uprawnienia w zakresie kwalifikacji ratowniczych, uprawnienia do obsługi sprzętu ratowniczego a także aktualizacja badań lekarskich oraz szkoleń z zakresu BHP.

3. Stan techniczny (sprawność) pojazdów, sprzętu silnikowego, innego sprzętu ratowniczego, sprzętu łączności.

4. Dokumentacja operacyjna.

5. Wyposażenie osobiste ratowników.

6. Praktyczne ćwiczenie ratownicze.

Z inspekcji sporządzono protokół - Jednostka Nasza otrzymał ocenę: dobrą.

Tani wynajem samochodów Warszawa skup aut starogard gdański koparki filtry samochodowe w Motochemia.pl spawarki mmazlewozmywaki granitowe pożyczki bez konta bankowego