Ostatnie pożegnanie dh Tadeusza Magiery

Poniedziałek, 02 maja, 2011

Dnia 02.05 br. w Kościele p.w. Matki Bożej Bolesnej w Przędzelu odbyło się pożegnanie członka honorowego naszej OSP ś.p. dh Tadeusza Magiery. W uroczystości oprócz druhów naszej jednostki uczestniczyli także strażacy z jednostek na terenie Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem.

Druh Tadeusz do Ochotniczej Straży Pożarnej w Przędzelu wstąpił w roku 1970. Przez wiele kadencji był członkiem, a następnie przewodniczącym Komisji Rewizyjnej naszej jednostki.

Druhowie obdarowali go w ten sposób swoim zaufaniem.

Gdy dopisywało mu zdrowie zawsze chętnie uczestniczł w akcjach ratowniczych i gaśniczych.

Za swą działalność został odznaczony odznaką "Strażak Wzorowy", brązowym i srebrnym medalem "Za Zasługi dla Pożarnictwa".

Druhu Tadeuszu.!!

Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci - Spoczywaj w pokoju.!!