Uroczysta Msza Św. z okazji Dnia Strażaka

Wtorek, 03 maja, 2011

W dniu 03 maja br. w Kościele pw. Matki Bożej Bolesnej w Przędzelu odprawiona Mszy Św. z okazji Dnia Strażaka.

Podczas mszy ks. Leszek Kruzel wygłosił homilię związaną z Ojczyzną i Jej patronką Najświętszą Maryją Panną Królową Polski. Podkreślił także trud pracy strażaków w niesieniu wszelakiej pomocy potrzebującym, zarówno w wypadkach drogowych, jak i podczas pożarów i innych zdarzeń.

Po Mszy Św. ks. Proboszcz wraz z ks.Wikariuszem wręczyli wszystkim naszym strażakom pamiątkowe obrazy z wizerunkiem Św. Floriana. Następnie na zaproszenie księży udaliśmy się do parafialnej świetlicy na spotkanie przy "herbatce", które przebiegło w miłej oraz serdecznej atmosferze na rozmowach o straży i o sprawach nurtujących strażaków.

Tani wynajem samochodów Warszawa skup aut starogard gdański koparki filtry samochodowe w Motochemia.pl zlewozmywaki granitowe pożyczki bez konta bankowego